Kurumsal

Hakkımızda

Eşsiz lezzetin eskişehir'de ki TEK adresi

Bİz kİmİz ? & Tarİhçemİz

Eskişehirlileri bugüne kadar hiç bilmedikleri, tatmadıkları lezzetlerle buluşturan Kaburgacı Ahmet Usta, kapılarını Eskişehir’e açtı. Diyarbakır’ın lezzetlerini, kültürünü, ruhunu Eskişehir’e taşıyarak Eskişehirlileri bugüne kadar hiç bilmedikleri, tatmadıkları lezzetlerle buluşturan Ahmet Usta, misafirlerine adeta bir damak şöleni yaşatıyor.

Kapının girişinde başlayan o içten gelen, doğal misafirperverliği, hürmeti ile sarmalanmış sıcak karşılama, oradaki misafirliğiniz boyunca da ikramlarla devam ediyor, sonrasında ise eşsiz doğal lezzetleriyle karnınızı. Diyarbakır’da kendi çiftliklerinden, kekikle otlatılan kuzularla pişirdikleri eşsiz tatlar… Yemekten sonra gelen tatlı kelimesini yetersiz bırakan Baklava ve eşsiz irmik helvası ve tabi en son ikram edilen meşhur Mırrası bu lezzet yolculuğunun son durağı oluyor.

Ahmet Usta: Bizim amacımız; kendi kültürümüzü misafirperverliğimizi ve lezzetleri taşımak. Biz gelen misafirlerimizin kendi evinde gibi rahat etmelerini istiyoruz ilk olarak. Onları memnun etmek ve kendi kültürümüzü yaşatmak amacındayız.

Kaburgacı Ahmet Usta olarak amacımız; eşsiz lezzetler eşiğinde, tüm misafirlerimizin kendi evininin rahatlığında damaklarına layık tatlar sunmak ayrıca sizin için tüm ayrıntılar düşünülmüş, çocuk oyun odası, otopark ve tüm özel gün ve geceler için organizasyon imkânımızla misafirlerimizi ağırlamaya hazırız.

3968
İÇECEK SERVİSİ YAPTIK
5568
ÇORBA SERVİSİ YAPTIK
8908
ANA YEMEK SERVİSİ YAPTIK
9968
SICAK İÇECEK SERVİSİ YAPTIK